CT Poland

 

Biuro Podróży CT Poland działa od początku 2001 roku. Specjalizuje się w organizacji turystycznych i służbowych (zarówno grupowych, jak i indywidualnych) wyjazdów do Chin oraz Azji Południowo-Wschodniej. Prezesem biura jest Pani Cui Ran, Chinka. Znakomita większość pracowników biura to absolwenci sinologii. Wiedza i doświadczenie całego zespołu gwarantują dobrą znajomość współczesnych realiów, historii, kultury i zwyczajów Państwa Środka.


CT Poland posiada rekomendację Warszawskiej Izby Turystyki jako "profesjonalny, niezawodny i wysoce wyspecjalizowany organizator imprez turystycznych przede wszystkim do Chin.". Członkostwo w Warszawskiej Izbie Turystyki.

 

W ofercie:

Chiny objazdowe, m.in.

·         Trasa Prezydencka

·         Klasyczne Chiny

·         Szlak tkany jedwabiem (Chiny i Uzbekistan)

·         z rejsem po Jangcy

·         Tybet

Himalaje i wiele innych kierunków nie tylko w Azji.

 

Szczegóły oferty i katalog CT Poland w naszym salonie,

Zapraszam

 

LogosTour

 

Biuro Podróży LogosTour działa od początku lat 80. XX wieku. Jako pierwsze biuro turystyczne w Polsce zorganizowało podróże do Egiptu oraz Izraela. W ofercie znajdziemy obecnie około 200 tras na 7 kontynentów.

Klienci otrzymują solidnie przygotowane programy w oparciu o ponad 30 letnie doświadczenie, wyjątkowe standardy obsługi, indywidualne podejście, unikalne atrakcje, bezpieczeństwo.

 

Wśród trofeów m.in. „Kryształowy Globus” od Polskiej Izby Turystyki wraz z Certyfikatem członkostwa. Członkostwo w Warszawskiej Izbie Turystyki.

 

W ofercie:

·         Wycieczki na 7 kontynentów

·         Wycieczki autokarowe po Europie

·         Podróże dla koneserów

·         Rejsy

 

Szczegóły oferty i katalog LogosTour w naszym salonie,

Zapraszamy